مديريت راهبردي منابع انساني در سازمانهاي دولتي


وبينار آموزشي مديريت راهبردي منابع انساني در سازمانهاي دولتي با حضور چهره ماندگار کشور پروفسور ناصر میرسپاسی وهمچنین دکتر ملک اخلاق رییس مرکز، جمعی از معاونین، مدیران و کارشناسان  این مرکز وهمزمان برای  دستگاههای اجرایی 16استان  کشور از طریق دفاترآموزش و پژوهش های توسعه و آینده نگری به صورت برخط (online) و سراسری  روز دوشنبه 96/9/20 در سالن جلسات برگزار شد.

به گزارش دفتر ریاست، روابط عمومی و هماهنگی امور استانها؛  وبینار آموزشی مدیریت راهبردی منابع انسانی در سازمانهای دولتی با هدف آشنایی با مفاهیم راهبردی منابع انسانی و قانون مدیریت خدمات کشوری،  اهمیت این حوزه در سازمانهای دولتی، مفاهیم ارزیابی عملکرد و مدیریت عملکرد ، مشکلات و موانع پیش رو، تدوین شد تا از این طریق مدیران دولتی ضمن فرا گرفتن دانش منابع انسانی به گونه ای اثر بخش این تکنیک ها را در سازمانهای خود اجرایی کنند.

دانلود فایل :http://www.mirsepasi.com/download/1521102287.pdf

پروفسور میرسپاسی در خصوص نقش قانون راهبردی منابع انسانی و نقش مدیران گفت؛  قانون فقط مسیر را روشن می کند و مدیران هستند که با طراحی برنامه های استراتژیک، تصمیم های استراتژیک را اتخاذ وعملی میکنند. وی تاکید کرد بهبود عملکرد در سازمانها هدف اصلی است و ارزیابی عملکرد در قانون خدمات کشوری نتوانسته است به درستی نقش موثر خود را ایفا نماید. ایشان توصیه کرد می بایست مدیریت عملکرد بجای ارزیابی عملکرد مورد دقت بیشتری قرار گیرد.

گفتنی است این وبینار به همت مدیریت فناوری اطلاعات و ا رتباطات برنامه ریزی و اجراء گردید.

بخش پایانی این وبینار با پرسش و پاسخ ادامه یافت و مدیران استانی به صورت آنلاین و برخط سوالات خود را مطرح و پروفسور میرسپاسی به آنها پاسخ دادند.تمام حقوق این سایت برای موسسه تمدن سازمانی میرسپاسی محفوظ است.طراحی و اجرا توسط طراحی سایت جهش